benzin-ve-motorine-zam belediye-ve-koylerin-elektigi-kesiliyor dunyanin-ilk-cikolata-vadisi-orduda-kuruluyor fabrikalar-aciliyor makinemiz-isliyor turkiye-imfye-borcunu-mayista-sifirliyor hyundai-test-merkezi-aciyor cocugunuzun-yaninda-piyango-bileti-satin-almayin emekli-polisin-utandiran-fuhus-tuzagi cin-otomotiv-sektorunun-tercihi-turkiye-olacak

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bugünden geçerli olmak üzere benzine litrede ortalama 10 kuruş, motorine ise ortalama 12 kuruş zam yaptı.

Dicle Elektrik, borcunu ödemediği iddiasıyla, 2'si il, 18'i ilçe olmak üzere 20 belediye ile 400 köye ait içme suyu şebekesinin de elektriğini kestiğini kestiğini açıkladı.

DOKA, dünyada tek çeşit ürüne yönelik gıda vadisi kurma çalışmaları kapsamında 5,5 milyon avro harcayarak Ordu'da 34 işletmenin üretim yapabileceği, Ar-Ge çalışmalarının

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, 2020 Olimpiyatları’na yönelik yol haritasını çizerken, isim babası olduğu ‘’Sporcu Fabrikaları’’ projesini hayata geçirecek.

Biz Galatasaray’ı diğer kulüplere bakarak değil, hedeflerimize bakarak yönetiyoruz. Bu dönemde taraftarımız büyük bir itici güç oldu. Başarının sadece oyuncular ve teknik heyetle

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Türkiye'nin IMF'ye olan borcunun bugün itibariyle 400 milyon dolara indiğini söyledi. AK Parti'nin iktidara geldiğinde IMF'ye olan borcun 23 milyar dolar

Güncel ürün gamının teknolojisini daha da ileri seviyelere taşımak isteyen Hyundai, Almanya’nın meşhur yarış pisti Nürburgring’de kendine ait, özel bir test merkezi inşa etmeye

”Çocuğun iç dünyasında çalışmadan kazanma dürtüsünü yerleştirmiş oluyorsunuz. Bu yüzden 18 yaşın altındaki çocuğunuzun yanında piyango bileti satın almayın”

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde kız çocuğunu fuhşa zorladıkları iddiasıyla, emekli polis memuru ve eşinin de aralarında bulunduğu 9 kişi tutuklandı.

Çin'in İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Li Jiang, Türkiye otomotiv sektörünün kalitesini kanıtladığını, ülkesinin otomotiv endüstrisinin tedarik ihtiyacının

benzin-ve-motorine-zam

Benzin ve motorine zam

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bugünden geçerli olmak üzere benzine litrede ortalama 10 kuruş, motorine ise ortalama 12 kuruş zam yaptı.

belediye-ve-koylerin-elektigi-kesiliyor

Belediye ve köylerin elektiği kesiliyor

Dicle Elektrik, borcunu ödemediği iddiasıyla, 2'si il, 18'i ilçe olmak üzere 20 belediye ile 400 köye ait içme suyu şebekesinin de elektriğini kestiğini kestiğini açıkladı.

dunyanin-ilk-cikolata-vadisi-orduda-kuruluyor

Dünyanın ilk "çikolata vadisi" Ordu'da kuruluyor

DOKA, dünyada tek çeşit ürüne yönelik gıda vadisi kurma çalışmaları kapsamında 5,5 milyon avro harcayarak Ordu'da 34 işletmenin üretim yapabileceği, Ar-Ge çalışmalarının yürütüleceği "çikolata vadisi" oluşturacak.

fabrikalar-aciliyor

Fabrikalar açılıyor!

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, 2020 Olimpiyatları’na yönelik yol haritasını çizerken, isim babası olduğu ‘’Sporcu Fabrikaları’’ projesini hayata geçirecek.

makinemiz-isliyor

MAKİNEMİZ İŞLİYOR

Biz Galatasaray’ı diğer kulüplere bakarak değil, hedeflerimize bakarak yönetiyoruz. Bu dönemde taraftarımız büyük bir itici güç oldu. Başarının sadece oyuncular ve teknik heyetle elde edilemeyeceği iyice anlaşıldı Galatasaray’da özellikle son iki yıldır bir değişim, bir modernleşme gerçekleşiyor. Artık herkesin görev ve sorumluluğu netleşmiş durumda. Makinenin iyi işlemesi için kim hangi vidayı sıkacak belli. Bu da bizim için çok önemli Takımın başında yetkin bir kadro var. Oyuncularımız elit seviyede. Buna bir de başarı için kenetlenmiş yönetimi ve icrayı eklediğinizde arzulanan yere ulaşmak daha kolay olabiliyor

turkiye-imfye-borcunu-mayista-sifirliyor

Türkiye IMF'ye borcunu Mayıs'ta sıfırlıyor

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Türkiye'nin IMF'ye olan borcunun bugün itibariyle 400 milyon dolara indiğini söyledi. AK Parti'nin iktidara geldiğinde IMF'ye olan borcun 23 milyar dolar olduğunu hatırlatan Babacan, mayıs ayında son taksitin de ödenip borcun sıfırlanacağını kaydetti.

hyundai-test-merkezi-aciyor

Hyundai test merkezi açıyor

Güncel ürün gamının teknolojisini daha da ileri seviyelere taşımak isteyen Hyundai, Almanya’nın meşhur yarış pisti Nürburgring’de kendine ait, özel bir test merkezi inşa etmeye başladı.

cocugunuzun-yaninda-piyango-bileti-satin-almayin

Çocuğunuzun yanında piyango bileti satın almayın

”Çocuğun iç dünyasında çalışmadan kazanma dürtüsünü yerleştirmiş oluyorsunuz. Bu yüzden 18 yaşın altındaki çocuğunuzun yanında piyango bileti satın almayın”

emekli-polisin-utandiran-fuhus-tuzagi

Emekli polisin utandıran fuhuş tuzağı

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde kız çocuğunu fuhşa zorladıkları iddiasıyla, emekli polis memuru ve eşinin de aralarında bulunduğu 9 kişi tutuklandı.

cin-otomotiv-sektorunun-tercihi-turkiye-olacak

Çin otomotiv sektörünün tercihi Türkiye olacak

Çin'in İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Ataşesi Li Jiang, Türkiye otomotiv sektörünün kalitesini kanıtladığını, ülkesinin otomotiv endüstrisinin tedarik ihtiyacının Türkcakiye'den karşılamasını amaçladıklarını bildirdi.

iste-merakla-beklenen-akilli-kimlik-kartlari

İşte merakla beklenen akıllı kimlik kartları

TÜBİTAK Bilgi ve İleri Bilgi Güvenliği Araştırma Merkezi tarafından tasarımı yapılan yeni kimlik kartlarının pilot çalışması sona erdi.

asgari-ucret-aciklandi-asgari-ucret-2013-asgari-ucret-belli-oldu-asgari-ucret-ne-kadar-sorusu-yanit-buldu-2013-yilinda-asgari-ucret-ne-kadar-olacak

Asgari ücret açıklandı. Asgari ücret 2013. Asgari ücret belli oldu. Asgari ücret ne kadar sorusu yanıt buldu. 2013 Yılında asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari ücret 2013 yılı için belirlendi. 2013 yılında uygulanacak asgari ücret altı ay için net 774 TL, ikinci altı ay için 804 TL olarak belirlendi. Asgari ücretle ilgili son dakika haberleri ve yeni gelişmeler.

dolunay-soysert-8217olum-orucu8217nda

Dolunay Soysert ’Ölüm orucu’nda!

45 kiloya kadar düştü..

eurobank-tekfen-kuveytli-burgan-banka-satildi-

Eurobank Tekfen, Kuveytli Burgan Bank'a satıldı

Eurobank, Eurobank Tekfen'deki hisselerini 641 milyon liraya Kuveyt merkezli Burgan Bank'a satıyor.

libyadaki-turk-firmalarina-mujde

Libya'daki Türk firmalarına müjde

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Libya'da faaliyette bulunan Türk firmalarının, Libya makamlarına vermeleri gereken beyannamelerinin süresinin 2012 yılı sonuna kadar ertelendiğini bildirdi.

sony-10-bin-kisiyi-cikariyor

Sony 10 bin kişiyi çıkarıyor

Japon Sony, küresel işgücünden 10 bin kişiyi çıkaracak.

bursanin-ihracati-tekstilde-artti-konfeksiyonda-dustu

Bursa'nın ihracatı tekstilde arttı, konfeksiyonda düştü

Türkiye'nin önemli tekstil merkezlerinden Bursa'dan yılın ilk çeyreğinde yapılan ihracat, tekstilde yüzde 14 oranında artarken, hazır giyim ve konfeksiyonda yüzde 8,59'luk düşüş kaydetti.

tesvik-paketi-cok-kapsamli

Teşvik paketi çok kapsamlı...

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün açıkladığı yeni teşvik sistemine ilişkin, ''Sayın Başbakan'ımızın açıkladığı yeni teşvik sisteminde Urfa tam merkezde yer alıyor. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde en az gelişmiş illerimiz 6. bölgede değerlendirildi. Hakikaten ilk defa bu kadar yoğunlukta, bu kadar kapsamlı bir teşvik sistemi uygulamaya kondu'' dedi.

patlayan-boru-hattinda-petrol-akisi-basladi

Patlayan boru hattında petrol akışı başladı

Şırnak'ın İdil ilçesi yakınlarından geçen Kerkük-Yumurtalık petrol boru hattındaki yangının ardından, aksayan petrol akışının dün akşam üzeri paralel hattan başlatıldığı bildirildi.

yastik-altinin-ucu-gorundu

Yastık altının ucu göründü

İstanbul Altın Rafinerisi AŞ ve Gramaltın AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Halaç, yastık altındaki altının ekonomiye kazandırılması çalışmaları kapsamında şu ana kadar yaklaşık 1,3 ton altının yastık altından çıktığını belirterek,''Başlangıç için iyi. Yavaş yavaş artacaktır'' dedi.

YAZARLAR

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
1 hit, 1 ziyaretçi, 1 ziyaret
Bu hafta:
11 hit, 4 ziyaretçi, 4 ziyaret
Bu ay:
96 hit, 37 ziyaretçi, 49 ziyaret
Toplam:
205983 hit, 45762 ziyaretçi, 61849 ziyaret